Про медцентр

Медичний центр заснований в 2011 р. лікарем Кравчук Яною Володимирівною.

Сучасний приватний медичний центр, який надає широкий спектр косметологічних послуг на високому професійному і технологічному рівні. Зосередження декількох медичних напрямків дозволяє проводити комплексну і якісну діагностику багатьох захворювань та проводити ефективне лікування. Надаємо послуги тільки високого рівня кваліфікації за слідуючими напрямками:

Косметологія:
1. Естетичний догляд за шкірою обличчя, омолодження:
- чистка шкіри обличчя (ультразвуковий пілінг, механічна чистка)
- пілінги( газарідинний ,PQGE,ABR Professional,Clarifying,GLOW,піровиноградний, азелаїновий ,PRX T,Джесснера ( J2), мигдальний,ретиноловий)   
- масаж(класичний, лімфодренажний)
- косметичний догляд

2. Естетичний догляд за шкірою тіла:
- лікувальний масаж і маніпуляції 

-  лімфодренажний масаж 

- косметичний догляд за шкірою тіла

3. Ін'єкційні методдики омолодження:
- ботокс
- контурна пластика
- біоревіталізація
- мезотерапія

4. Консультації пластичного хірурга

Ми розвиваємо дух прагнення до нового і прагнемо впроваджувати найкращі ідеї.

Медичний центр Яни Кравчук - це єдина команда професіоналів, що прагнуть до саморозвитку і самонавчання, до постійного підвищення рівня і якості косметологічних послуг.

Наш колектив - це фахівці, які працюють в медицині за покликом душі та мають високий рівень знань та навичок. Якість роботи медичного центру базується на високій професійній майстерності медичного персоналу та на цінностях, які підтримує кожен співробітник.

Ми будуємо цивілізовану медицину і впевнені, що успіх нашої справи - бездоганна репутація, професіоналізм, орієнтація на результат, чесність по відношенню до наших партнерів, співробітникам і пацієнтам.

Для вирішення медичних проблем наших пацієнтів ми залучаємо тільки кращих фахівців, забезпечуємо тільки найкращі умови з урахуванням індивідуальних переваг наших клієнтів. Наші пацієнти повинні бути впевнені в наших рекомендаціях, в унікальності наших організаційних компетенцій, які забезпечують індивідуальний підхід і комфорт кожного пацієнта.

Наша місія - берегти здоров'я, гідність і час наших пацієнтів! Довіра і визнання пацієнтів забезпечують розвиток компанії.

Переваги нашого медцентру:

 

•    унікальні авторські програми лікування;
•    гарантія анонімності;
•    робота медцентру без вихідних і святкових днів;
•    сучасне медичне обладнання