Препарати

  |  Косметологія  ↓

Holy Land cosmetics

Danne

SESDERMA

Holy Land cosmetics

Компанія Holy Land cosmetics laboratories була створена близько двадцяти п'яти років тому. Засновник і керівник лабораторії Цві Декель, на той час вже мав багаторічний досвід роботи на великому косметичному підприємстві, його шлях від хіміка технолога до керівника компанії.

Holy Land успішно працює та постійно радує фахівців новими унікальними розробками. Сьогодні ця лабораторія займає лідируючі позиції серед виробників професійної косметики і одна з небагатьох має власну виробничу базу, самостійно контролюючи весь процес від розробки препарату до навчання фахівців. Тому якість продукції Holy Land залишається незмінно високою.

З першого дня тут створюють і виробляють професійні препарати для дерматологів, косметологів і хірургів на п'яти континентах, приділяючи особливу увагу кільком ключовим пунктам:
•    У виробництві використовуються тільки натуральні інгредієнти найвищої якості.
•    Зводиться до мінімуму агресивна дія на шкіру і розробляються склади, які сприяють найбільш природному і здоровому її функціонуванню.
•    Препарати містять максимально активні комбінації інгредієнтів у безпечних концентраціях, дозволених до застосування Міністерством охорони здоров'я.
•    Всі препарати протестовані провідними світовими дерматологами і медичними центрами з метою визначення їх ефективності шляхом строгих клінічних випробувань.
•    При розробці використовуються як старі, перевірені часом рецепти, так і новітні досягнення в області косметології і косметичної хімії.

Один з основних принципів керівників лабораторії ніколи не економити на інгредієнтах, тому у виробництві препаратів використовуються тільки високоякісні складові з доведеною ефективністю і безпекою. Щороку лабораторія випускає принципово нову серію препаратів. Цьому передує кілька років клопіткої праці багатьох фахівців. І що вражає за весь час нашої співпраці з лабораторією не було ні одного нового препарату, який би не виправдав наших сподівань.

Тому працювати з Holy Land cosmetics laboratories престижно і приємно.
Країна виробник косметики - Ізраїль.