Новини

Увага!! Акція до 8 Березня!!!

Зустрічайте весну у всій красі! Завітай до медцентру та обери свою знижку: -30%,-20%,-15%,-10%. Акція триває до 08.03.2013

Святкове меню знижок

Даруємо -30% на догляди за обличчям із серією Holy Land:
- “Полунична насолода” - Ваша шкіра отримає здоровий та сяючий вигляд. Наповниться вітамінами та поживними мікроелементами,яких так не вистачае шкірі після холодної зими. Вартість процедури 119грн.

- Омолоджуючий догляд” -Активне зволоження шкіри та наповнення природніми антиоксиданами поверне їй свіжість та ніжність. Ваша шкіра буде підтягнута та сяюча наче весняна. Вартість процедури 129 грн.

- “Догляд за молодою шкірою” - Коктейль молочніх протеїнів зволожить та наситить шкіру активними компонетами молочної сироватки,мікроелементами та вітамінамиінадасть шкірі м'якість та шовковистість. Вартість процедури 115 грн.


Даруємо -15%  на догляди за обличчям із серією  Danne:
- Маска Мати нареченої- відновлює бар'єрну функцію шкіри, надає виражений лімфодренажний та омолоджуючий ефект,а антиоксидантна та імуностимулююча дія - насичує здоров'ям. Вартість процедури 213грн.
- Маска “Миттєвої краси”- надає чудовий ліфтинговий ефект, покращує кровопостачання та виводить токсини з організму.Ваша шкіра знову пружна та сяюча. Вартість процедури 213грн.

- Атравматична чистка обличчя” - глибоке очищення шкіри, покращення кровообігу та насичення шкіри вітамінами та мінералами. Бездоганно чиста шкіра,що випромінює здоров'я. Вартість процедури 196грн.


Даруємо -20%
  на масаж обличчя - одна з найпотрібніших процедур догляду за шкірою. Масаж покращує кровообіг, надає тонус шкіріта нормалізує обмін речовин. Іншими словами масаж допомагає шкірі дихати, тим самим роблячи її гладенькою, молодою та еластичною.

Класичний”-передбачає використання чотирьох основних прийомів: погладжування, розминку, розтирання і вібрацію.Стандартна процедура масажу підвищує мікроцеркуляцію крові, розігріває м'язи, роблячи шкіру і м'язові волокна більш чутливими і м'якими. Вартість масажу 65грн.

Пластифікуючий”- Застосовують для шкірі обличчя і шиї, яка втрачає тонус. Зазвичай він рекомендується особам старше 30 - 35 років. У даному виді масажу застосовуються ритмічні, сильні, притискуючі рухи, які виконуються по основних масажних лініях. Вартість масажу 96грн.

Даруємо -10% на догляди за обличчям із серією  Ella Bache:

- “Гідра репалп”-Добре зволожена шкіра - це надійний бар'єр, що запобігає не тільки стану сухості, дискомфорту та незахищеності , але передчасному старінню шкіри.Догляд Гідра Репалп в Кабінеті Краси - це 80-ти хвилинний наповнюючий догляд. Миттєве відновлення з екстрактом Гіалуронової кислоти із Квітів Винограду повертає до життя навіть найбільш тьмяну і втомлену шкіру. Вартість процедури 234 грн.

-Бюль де жонес”- ця процедура створена для шкіри з ознаками стресу і втоми. Висококонцентрований нектар молодості надасть інтенсивне відродження вашій шкірі. Рослинний концентрат білого і блакитного лотоса, ефірні масла, пептиди повертають клітинам енергію, яка необхідна для підтримки молодості. Шкіра отримує новий імпульс, а ознаки старіння розгладжуються.

Вартість процедури 315грн.

- “Actimix”" -Унікальністьцієї процедури в тому, що усі продукти,що використовуютьсяв цій процедурі, на 99,6% складаються з інгрідієнтів натурального походженняімаютьСертифікат ECOCERT. Результат:Усуненнявсіхпризнаківвтомлення шкіри, розгладженнятекстури, відновлення шкіри, затримка процесу старіння. Бездоганнашкіра,що випромінює молодість та сяяня.Вартість процедури 270 грн.

Даруємо -30% на ванільно-йогуртове обгортування тіла- неймовірно приємна процедура, яка поєднує в собі скрабування всього тіла, масаж та обгортування з ванільно-йогуртовою сумішшю надасть вашому тілу шовковистість, пружність та чудове зволоження. Ви отримаєте масу задоволення та релаксацію. Вартість процедури 455грн.

 

Ціни вказані зі знижкою.