Новини

Видалення небажаних новоутворень на шкірі

Електрокоагуляція - одна з найуспішніших методик видалення таких дефектів шкіри, як бородавки, папіломиі родимки

Небажане утворення на шкірі видаляється за допомогою електроприладу, який називається електрокоагулятором.Робоча  частина приладу миттєво нагрівається до значної температури під впливом електричного струму, і дефект шкіри видаляється. Після цього на обробленій ділянці з'являється кірочка, яка сходить впродовж певного терміну. Якщо видалений дефект був невеликого розміру,то сліду не залишається. Інакше може залишитися невелика ділянка шкіри, позбавлена пігментації, яка з часом також  набуває властивості нормальної шкіри.Перевага цього методу видалення родимок і папілом в тому,  що за одну процедуру можна позбавитися від великої кількості дефектів відразу, а при необхідності відправити видалені утворення на додатковий аналіз -гістологічне дослідження.


Крім того электорокоагуляцією можна позбавитися від судинних зірочок і розширених капілярів.
Так само за допомогою электорокоагулятора можна проводити якісну і тривалу епіляцію - метод полягає у введенні щонайтоншого щупа по ходу зросту волосини до самого фолікулу і його подальше знищення.

Впродовж 5-7 днів після проведення процедури видалення родимок, папілом або бородавок необхідно проводити обробку пошкодженої ділянки антисептичними засобами.

Електрокоагуляцію, як і інші деструктивні методи лікування, не можна проводити на злоякісних утвореннях і при загостреннях герпесу чи інших інфекційних захворювань шкіри в місці проведення процедур. Перед проведенням процедури проводиться місцева анестезія.