Послуги

ELLA BACHE. Рецепт збереження молодості шкіри / Бюль де Жонес

Відчуйте уповільнення часу і невагомість, занурившись в догляд проти вікового кокону. Захистіть Вашу шкіру від вікових змін і скоригуйте перші ознаки старіння. Хвилювання і переживання які дає нам життя миттєво відображаються на шкірі. Можливо тому так приємно закутатись в теплий ковдру, сховавшись в ній як у коконі, закрити очі, розслабитись, набратись сил. Наша шкіра теж потребує відпочинку! І для неї роль щита виконує антивікова процедура Bulle de Jeunesse. Рослинний концентрат білого і блакитного лотоса, ефірні масла, пептиди повертають клітинам енергію, яка необхідна для підтримки молодості. Шкіра отримує новий імпульс, а ознаки старіння розгладжуються.

Основні моменти процедури оновлююче сяйво молодості - ця процедура створена для шкіри з ознаками стресу і втоми. Висококонцентрований нектар молодості надасть інтенсивне відродження вашій шкірі.

  1. Захист від вікових змін нейтралізатор зморшок: Гіалуронова кислота впливає на мімічні зморшки. Після цього впливу вони практично пропадають.
  2. Масаж обличчя. Спеціальна техніка лицьової естетики і пальцевих натискань активно розгладжують зморшки і лінії.
  3. Захист від вікових змін з маскою, що піниться: повертає сяйво молодості і активно тонізує шкіру обличчя.

 

Результат: Інтенсивна регенерація, розслаблення м'язових затисків на обличчі, тонізування шкіри, здорове природне сяйво.

 

А ви готові набути гладеньку, молоду, сяючу шкіру?