Послуги

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг - інноваційний метод омолодження, який безпечно і ефективно допомагає розкрити власні ресурси організму, запускаючи процеси природної регенерації.
Плазмоліфтинг ефективний і безпечний метод для лікування:
- вугрової висипки (акне)
- дефектів шкіри
- омолодження
- заповнення та корекції зморшок
- випадіння волосся (алопеції)
- корекції стрій (розтяжок)
- після серединних пілінгів.

Сучасні ефективні підходи в медицині допомагають добре і безпечно використовувати резерви власної крові.
Плазма крові містить вітаміни, гормони, фактор росту, ферменти, білки. Введення плазми крові, збагаченої тромбоцитами, отриманої шляхом центрифугування, «пробуджують» власні стовбурові клітини і включають процеси регенерації і ангіогенезу, підвищують еластичність і пружність шкіри, при цьому дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш помітними.

Проблеми шкіри (волосся, нігті) безпосередньо залежать від стану імунної системи.Також омолодження з низьким рівнем імунітету неможливо, в такій ситуації на допомогу приходить плазмоліфтінг, який має імуномодулюючий ефект по відношенню до шкіри і всього організму.

Плазмоліфтинг є на сьогоднішній день провідним методом лікування випадіння волосся. Залежно від етіології (причин) того чи іншого виду алопеції або порідіння волосся, плазмоліфтінг застосовується як самостійний метод лікування або в комплексі з іншими методиками.

Введення плазми збагаченої тромбоцитами в ділянку носогубних складок, в ділякну лоба, щік, підборіддя, замінює традиційну контурну пластику наповнювачами.

Побічних ефектів після проведення плазмоліфтингу практично не спостерігається, крім невеликих гематом і слідів від ін'єкцій, що передбачено протоколом процедури.

Очікувані результати плазмоліфтингу:
Результат спостерігається практично відразу після першої процедури, а після другої - помітно змінюється якість шкіри. Вона буквально світиться зсередини, зникає сіточка дрібних зморшок, в'ялість. На шкірі стає менш помітна сітка розширених капілярів. Зникають застійні плями, жовтушність, пастозність обличчя.

Протипоказання:
- аутоімунні захворювання
- гнійні захворювання і дерматози у стадії загострення
- цукровий діабет в стадії декомпенсації
- прийом антикоагулянтів
- вагітність, годування грудьми
- злоякісні новоутворення
- гострі інфекційні захворювання.