Послуги

Ботулінотерапія

Мімічні зморшки, з'явившись вже в дуже молодому віці, не піддаються виправленню під впливом сили волі і спричиняють психологічний дискомфорт. Головна причина їх появи - це надмірно активна робота мімічних м'язів обличчя для вираження різних людських емоцій. Активні скорочення мімічних м'язів, які безпосередньо кріпляться до шкіри обличчя, викликають постійне розтягнення ділянок шкіри, що в свою чергу веде до утворення спочатку тимчасових, а потім і постійних шкірних складок. І, що важливо, позбутися від цих зморшок буває непросто. Це під силу тільки ботулотоксину. Сучасна тактика боротьби з шкірними зморшками передбачає обов'язкову комбінацію хірургічних та інших активних омолоджуючих методів лікування з ін'єкціями токсину ботулізму типу А. У молодому віці важливо не пропустити період, коли можна підтримувати бажаний зовнішній вигляд, обмежуючись тільки одними лише ін'єкціями ботулотоксину.

Розгладження зморшок розвивається на 3-й - 14-й день з моменту введення. Тривалість ефекту - 3-6 місяців. Для досягнення бажаного ефекту контролю за виразом обличчя, потрібно зробити 3-4 ін'єкції з інтервалом 4-6 місяців. Кровопостачання м'язів зберігається. Відновлення функції відбувається за рахунок проростання нових нервових закінчень, таким чином, атрофії м'язів не відбувається. Крім цього, ін'єкції ботулінічного токсину є одним з найбільш затребуваних і ефективних методів лікування локальних форм гіпергідрозу.
Гіпергідроз - стан, що характеризується підвищеним потовиділенням. Надмірне потовиділення може значно впливати на емоційну сферу людини, знижуючи якість життя.

Ботулотоксин типу А (БТА) - являє собою очищений природний протеїн, який в дуже маленьких дозах розслабляє гіперактивні м'язи, які є причиною утворення зморшок. БТА безпечний, неодноразово піддавався випробуванням і був схвалений FDA.

Протипоказання:

  • Захворювання м'язової системи;
  • Місцева інфекція в місцях ін'єкцій;
  • Прийом антибіотиків менш ніж за 3 дні до процедури;
  • Вагітність;
  • Годування грудьми;
  • Порушення згортання крові;
  • Прийом напередодні антикоагулянтів (аспірину);
  • Спостереження у лікаря-онколога