Послуги

  |  Консультації  ↓

Консультації психолога

Гемокод: запитання та відповіді

Консультації психолога

Консультації проводить дипломований психолог з практичним досвідом.

Коли має сенс звертатися до психолога?

Коли у вас є життєва проблема, яку ви не можете вирішити самостійно, коли книги і друзі не можуть вам допомогти. Проблеми, з якими ми часто зустрічаємося, - це складнощі у відносинах між чоловіком і жінкою, любовний "трикутник", проблеми на роботі або у бізнесі, творча криза, проблеми зі здоров'ям ваших близьких, борги і багато інших.

Сам процес консультації психолога є бесідою тривалістю від одного до двох годин. Наш клієнт розповідає про проблеми, що хвилюють його, а потім разом з фахівцем медцентра розбирає, які негативні програми у нього є. Далі спільно намічаються кроки до виправлення ситуації. Це можуть бути рекомендації або методики, спеціально підібрані і необхідні саме цій людині.

Також ми пропонуємо батькам з дітьми допомога дитячого психолога. Навіщо дитині послуги дитячого психолога? - Дитячий психолог допомагає дитині відновити почуття, переживання, пов'язані з певною драматичною подією. Відновити, а потім допомогти дитині самостійно усвідомити пережите і перетворити його неприємні почуття на минуле, в спогади про події, що вже завершилися.

Найчастіше по допомогу до нас звертаються люди з наступними проблемами:
- труднощі в спілкуванні;
- самотність, замкнутість;
- конфлікти в сім'ї: з батьками, дітьми, іншими родичами;
- невпевненість в собі і невдоволення своїм життям;
- дитячі і підліткові комплекси, страхи;
- хронічна втома, страхи, неврози;
- вікові проблеми;
- втрата близьких людей

У будь-якому з вказаних випадків консультація кваліфікованого психолога - необхідність. Не треба думати, що проблеми вирішаться самі собою, повірте, це велика помилка. Ви не зможете оцінити ситуацію з боку, відволіктися від різних чинників, що заважають аналізу інформації. Тому важливо звернутися до професіонала, здатного підказати вам вірний шлях.

Консультації психолога - це вихід майже з будь-якої ситуації.