Послуги

  |  Консультації  ↓

Консультації психолога

Гемокод: запитання та відповіді

Гемокод: запитання та відповіді

1.Кому необхідно пройти тест Гемокод? Навіщо це мені потрібно?

Тест Гемокод рекомендований усім дорослим людям. В першу чергу - тим, хто хоче скинути надмірну вагу, зміцнити імунну систему, відновити здоровий колір обличчя, нормальний зріст, стан волосся і нігтів, продовжити молодість тіла і душі. Тест рекомендований також спортсменам, людям, які захоплюються фітнесом, жінкам, які готуються до зачаття дитини, людей, які страждають ожирінням та деякими хронічними захворюваннями.

2. Алергію на деякі продукти визначають у багатьох клініках. Гемокод - це теж  саме?

Ні. Є різниця між поняттями "Харчова алергія" і "харчова непереносимість". Харчовою алергією страждає біля 2% населення, вона найчастіше проявляється зовні (висип, почервоніння і т. д.),  викликає явні болі або фізичне погіршення здоров'я. Клініки, що спеціалізуються навиявленні харчової алергії,  тестують специфічні продукти (апельсини, яйця і т. п.), здатні викликати подібну реакцію. Гемокод - це тест на харчову непереносимість, якою страждає більша частина населення, навіть непідозрюючи про це. Хвороби, нездоровий зовнішній вигляд, надмірна вага або передчасне старіння - це наслідок відторгнення клітинами нашої крові тих або інших продуктів.  Гемокод, на відміну від аналізу на харчову алергію, тестує саме це  сприйняття!

3. Які продукти тестує Гемокод?

Усі продукти, які піддаються аналізу можна умовно розділити на декілька груп.
1. М'ясні(курка, свинина, яловичина, індичка та ін.) та яйця.
2. Зернові (рис, пшениця, кукурудза, овес, пшоно та ін.).
3. Молочні(сир, коров'яче і козине молоко та ін.).
4. Рибні і морепродукти (тріска, лосось, креветки,оселедець, краби та ін.).
5. Овочі(брокколі, горох, картопля, соєві боби,шампіньйони, морква, кабачки, помідор й редис та ін.).
6. Фрукти (яблука, банани, персики, малина, олива, манго,кавун та ін.).
7. Горіхи (арахіс, фундук, сім'я соняшнику, та ін.).
8. Зелень (салат, шпинат, лук).
9. Дріжджі.
10. Інші продукти (чай, кава, цукор, чорний перець, чілі перець та ін.).

4. Чи існують протипоказання до проходження тесту Гемокод?

Окремих протипоказань немає. Гемокод можуть проходити всі, включаючи вагітних і годуючих жінок.  
Ми відмовляємо в проведенні тесту ВІЛ - інфікованим і людям, що страждають деякими іншими захворюваннями.

5. Що показують результати тесту?

Результати тесту - це лист з червоним і зеленими полями.На червоному полі - перелік продуктів, на які Ваша кров прореагувала негативно. Ці продукти ми рекомендуємоВам тимчасово(на 6 тижнів) виключити зі свого раціонуНа зеленому полі - перелік продуктів, які можна їсти без обмежень,  тобто до повного насичення. Також видається кишенькова пам'ятка, пакет індивідуальних супровіднихматеріалів, складених згідно  результатів особисто Вашого тесту,а також  зразок рекомендованого індивідуального меню на перші шість тижнів проходження програми харчування Гемокод. Результати кожного тесту строго індивідуальні.

6. Чим відрізняється програма живлення Гемокод від дієти?

Дотримуючись програми харчування Гемокод, Вам непотрібно підраховувати калорії. Дієти, на відміну від програми Гемокод, припускають обмеження в кількості і різноманітності їжі.Пігулки для схуднення, харчові добавки і кодування, окрім явної шкоди, що наноситься організму, розраховані на усіх. Програма Гемокод - це індивідуальний підхід до кожної людини, - кожен організм
індивідуальний і неповторюваний.

Програма Гемокод - це реакція клітин Вашої крові, закладена на генетичномурівні.

7. Як швидко я отримаю результати тесту?

Після взяття у Вас крові, ми доставимо її в лабораторію Гемокод, де кров буде протестована впродовж 2-х годин. Це гарантує найбільш достовірний результат. Цілісні підсумки обстеження пацієнти можуть отримати через 10 днів в медичному центрі ГЕМОКОД, або поштоюу вигляді рекомендованого листа з повідомленням.

8. Де ще роблять подібний тест?

Аналогічні методики розроблені також за кордоном.Проте там тестуються продукти,  характерні для щоденного раціону тієї або іншої країни.  За кордоном подібне тестування стає таким же популярним, як  мережа Інтернет. 9. Яких додаткових зусиль від мене зажадає дотримання програми харчування Гемокод? На наш погляд, практично ніяких. Вам потрібно буде лише на короткий термін відмовитися від декількох продуктів, а потім поступово вводити їх у свій раціон.Виключити, припустимо, 20 продуктів із 100 на деякий час- хіба це складно? Зате усі інші продукти Ви можете  їсти без обмежень, - і отримаєте приголомшливий результат.

10. Як довго мені потрібно буде дотримуватися харчування по програмі Гемокод, щоб отримати обіцяний результат?

Впродовж 6 тижнів ми рекомендуємо відмовитися повністю від продуктів, на які клітини Вашої крові прореагували негативно. Потім їх можна поступово вводити в раціон. Детальні правила дотримання програми Гемокод будуть видані Вам в індивідуальному пакеті документів разом з результатами Вашого тесту.

11. Як робиться аналіз моєї крові на харчовунепереносимість?

Ваша кров доставляється в лабораторію Гемокод, де на спеціальному лабораторному устаткуванні з'єднується з екстрактом кожного продукту. Підготовлені фахівцівизначають зміну світіння клітин Вашої крові при контакті із складовими того або іншогопродукту.

12. Симптоми харчової непереносимості розпізнатидосить важко. Що до них відноситься?

Ось симптоми, при яких бажано пройти тест на харчовунепереносимість:

 • постійна надбавка у вазі;
 • хронічна втома, дратівливість;
 • сонливість після їди;
 • дефіцит ваги;
 • головні болі, м'язові болі(не пов'язані із застудою або фізичними навантаженнями);
 • болі в суглобах(не пов'язані із застудою або фізичними навантаженнями);
 • темні круги і мішки під очима;
 • зігріваючи висип, шкірний висип;
 • замки, проноси, почуття дискомфорту в животі;
 • печія, відрижка;
 • закладеність носа(не пов'язана із застудою);
 • набряки

13. У чому відмінність Гемокод від інших тестів на харчову непереносимість?

Найбільший набір продуктів, які проходять тестування - 130;
тестуються ТІЛЬКИ українські продукти повна адаптація до звичної нам їжі;
найнижча вартість тесту;
Гемокод перший тест на харчову непереносимість, який з'явився на Україні в 2001 році. У Росії ця методика існує з початку 90-х років  минулого століття!

Ціна на аналіз крові на харчову непереносимість продуктів харчування "Гемокод" 2100 грн.

У вартість включені: первинна консультація сертифікованого лікаря за програмою "Гемокод", аналіз крові на харчову непереносимість 130-ти продуктів харчування, надання індивідуальної програми харчування відповідно до результатів  аналізу, динамічне спостереження пацієнта в продовж 6-ти місяців.