Технології

Професійна ультразвукова чистка

Абсолютно безболісний і дуже делікатний спосіб очищення обличчя, який не залишає після себе жодних слідів у вигляді припухлості або почервоніння. Генератор спеціальних хвиль змушує пори шкіри розширюватися, з них видаляється жир, секрет сальних залоз. Також під дією апарату відбувається своєрідне масування клітин і поліпшується кровопостачання обличчя.

Вакуумно-роликовий лімфодренажний масаж Starvac SP Original (Старвак)

Унікальний курс антицелюлітного скульптурного масажу для тіла. Без дієт, вправ, ін'єкцій і пластичних операцій ви отримаєте пружну, підтягнуту, шкіру. Усього кілька сеансів масажу, і ви забудете, що таке в'ялі м'язи, зайві обсяги, відвислі сідниці і целюліт. Ваша хода помітно перетворитися - вона стане впевненою, грайливою і дуже привабливою.

Електрокоагуляція

Електрокоагуляція вважається однією з кращих методик для видалення папілом і бородавок на будь-яких частинах тіла, в тому числі і на обличчі, а також застосовується в косметології при лікуванні вугревої висипки, рожевих вугрів, для видалення різних доброякісних новоутворень шкіри і татуювань. Ця методика дозволяє видалити новоутворення за один сеанс. Електрокоагуляція - безкровний оперативний метод припікання тканин струмом високої частоти. Процедура виконується за допомогою спеціального приладу - електрокоагулятора. На місці видалення тканини з'являється суха скоринка, а після її відторгнення на шкірі не залишається і сліду. Після проведення процедури необхідна антисептична обробка в домашніх умовах протягом 5-7 днів. Протипоказання до процедури - герпес в активній фазі і злоякісні пухлини.

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія - це метод впливу на організм слабкими електричними імпульсами в діапазоні 40-1000 мікроампер, що відрізняється досить високою ефективністю і мінімальним списком протипоказань.М`яка фізіологічна дія мікрострумів корисна як у молодому, так і в літньому віці, і є чудовим засобом попередження старіння шкіри і утворення зморшок. При цьому самі процедури справляють приємну розслаблюючу дію і вважаються нешкідливими і безпечними.Мікрострумова терапія абсолютно фізіологічна, тому вона виключає можливість пошкодження м'язів, збільшення мімічних зморшок і обвисання шкіри, що є безперечною перевагою в порівнянні з традиційною міостимуляцією.Вже перша процедура забезпечує видимий ефект ліфтингу і покращує стан шкіри. Звичайний курс включає 10-12 процедур. Позитивний вплив мікрострумів на процеси клітинного обміну, відновлення фізіологічної активності пошкоджених клітин, мікроциркуляції крові і лімфодренажу, виведення токсичних речовин з міжклітинних просторів, стимуляція кисневого обміну, синтезу колагену і еластину, зняття м'язевого спазму обумовлюють найширші перспективи медичного застосування цього виду терапії.