Технології

  |  Оберіть технологію  ↓

Професійна ультразвукова чистка

Вакуумно-роликовий лімфодренажний масаж Starvac SP Original (Старвак)

Електрокоагуляція

Мікрострумова терапія

Вакуумно-роликовий лімфодренажний масаж Starvac SP Original (Старвак)

Унікальний курс антицелюлітного скульптурного масажу для тіла. Без дієт, вправ, ін'єкцій і пластичних операцій ви отримаєте пружну, підтягнуту, шкіру. Усього кілька сеансів масажу, і ви забудете, що таке в'ялі м'язи, зайві обсяги, відвислі сідниці і целюліт. Ваша хода помітно перетворитися - вона стане впевненою, грайливою і дуже привабливою.

Масаж виконується на апараті Starvac SP Original, професійному вакуумно-роликовому масажері (Франція). Він володіє всіма позитивними ефектами мануального масажу:
- підвищує тонус шкіри і прискорює її оновлення,
- стимулює кровотік і лимфоток,
- моделює контури фігури,
- допомагає схуднути,
- прискорює виведення токсинів,
- збільшує м'язову активність,
- надає відчутний антистресову дію.
Використовують Starvac (Старвак) для корекції фігури, лікування целюліту, ожиріння, післяопікових, гіпертрофованих і келоїдних рубців, спортивних травм і рефлексотерапії.


ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ

Протягом багатьох років методика вакуумно-роликового масажу підтверджує свою ефективність в лікуванні вузликового накопичення підшкірної жирової клітковини, відомого, як целюліт.Масаж комбінує механічний вплив роликів і переміщення шкірної складки, сформованої вакуумним всмоктуванням. Відбувається глибоке стимулювання тканин, поліпшується відвід надлишкової рідини.
Starvac SP Original - апарат для професійного використання. Застосування численних аксесуарів дозволяє реалізувати 3 основні завдання:
1. Стимуляція ліполізу (руйнування і виведення жирових відкладень.
2. Стимуляція кровообігу і лімфодренаж, що сприяє детоксикації тканин і виведенню продуктів розпаду.
3. Моделювання фігури, поліпшення структури і еластичності шкіри.
Застосування вакуумно-роликового терапії допомагає зменшити і навіть повністю запобігти зовнішні прояви целюліту, заново змоделювати контури своєї фігури.


ЦЕЛЮЛІТ
Целюліт - структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку. Його можна охарактеризувати як застійні явища в жировій тканині, що призводять до її дистрофії. Лікування целюліту навозможность без механічного впливу. Саме тому Starvac Group пропонує кілька апаратів, що використовують разічних методики. Як роздільне застосування, так і спільне використання взаємодоповнюючих технологій, є потужним, ефективно-моделюючим зброєю проти целлюліта.SP Original - апарат вакуумно-роликового масажу. Механічний вплив на підшкірні відкладення послаблює в'язку жирової та сполучної тканини, що сприяє разрушеніюцеллюлітних вузликів. Так само поліпшується кровоснаженіе і лімфовідток.


"АПЕЛЬСИНОВА ШКІРКА"
Всі ми маємо уявлення про те, що під верхнім шаром шкіри знаходиться пухка підшкірна тканина - жирова клітковина. У цієї м'якої податливою прошарку, як своєрідний каркас, розташовуються осередки зі сполучної тканини, в яких «живуть» жирові клітини - адипоцити. Ці осередки (вони називаються целюліт, і саме їм ми зобов'язані знанням про целюліт) пов'язані з кровоносною системою.Функція цих клітин - синтез жирів (ліпогенез) та їх розщеплення (ліполіз). Через кровоносну систему жирні кислоти (ліпіди) передаються у тканини для забезпечення енергетичних потреб організму, а «відходи виробництва» адипоцитів виводяться лімфою. Чим краще кровопостачання жирової тканини, тим вище швидкість обміну в ній. У нормі ліполіз і ліпогенез повинні бути збалансовані. Якщо ж виробництво жирів відбувається швидше, ніж їх розщеплення, то незатребуваний жир накопичується в клітинах, розмір яких може збільшуватися в 30-40 разів. Збільшення (гіпертрофія) адипоцитів і створює нерівності шкіри.


КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ
Оскільки гладка шкіра всім без винятку подобається більше, ніж горбиста, з целюлітом варто повоювати. В тій чи іншій мірі з ним стикаються до 90% жінок. Для вирішення цієї проблеми STARVAC GROUP презентує апарат вакуумно-роликового масажу: SP Original Механічний вплив такого масажу покращує кровопостачання, стимулює лімфовідтікання, сприяє еластичності і регенерації шкіри. Все це в комплексі дозволяє позбутися від ефекту "апельсинової кірки" і заново моделювати вонтури вашої фігури.


Принцип роботи апарату
У приладі поєднується вплив локальної вакуумної декомпресії і роликового масажу. За рахунок вакуумного розрідження формується шкірна складка, що перекочується за напрямком переміщення ролика. Це призводить до тимчасового розширення венозних і лімфатичних судин в зоні вакуумного розрідження, що покращує лімфоотток з тканин, підсилює висновок рідини і токсинів з міжклітинних просторів. За рахунок додаткової оксигенації і нормалізації обміну в тканинах активуються процеси ліполізу. Механічний вплив на підлеглі м'язи підвищує їх тонус.Процедури на апараті Starvac SP використовуються для корекції фігури, лікування целюліту, ожиріння, спортивних травм, для додання шкірі тонусу і рефлексотерапії.


Відмінні особливості масажу на апараті Старвак СП:
1). Не потрібно спеціального костюма.
2). Високоефективний, як самостійна процедура, так і в комплексі з процедурами інфрачервоної терапії, електро-і міостімуляциі, ультразвукової терапії, таласотерапії та інших видів обгортань, мезотерапії.
3). Безболісність і комфортність.
4). Відсутність гематом (синців), петехій (точкових крововиливів), послепроцедурной больового синдрому.
5). Доступність широкого спектру методів вакуумної терапії на одному апараті:
- Баночний статичний зональний масаж;
- Баночний динамічний масаж;
- Вакуумно-роликовий масаж;
- Лімфодренах, помпаж;
- Тонізація шкіри.
.6). Може виконуватися масаж будь-якій області тіла.


Ефект вакуумно-роликового масажу Старвак:
Для шкіри тіла:
Надає коригувальну дію на "апельсинову Шкірку" при будь-якій стадії целюліту, допомагає впоратися з проблемою зайвої ваги. Відкладення жиру і целюліт «Старвак» лікує методом "дроблення жирових клітин". Глибоке механічний вплив на жирову клітковину покращує кровообіг в ураженій зоні, розпушує і розм'якшує її, даючи яскраво виражений естетичний ефект.Підтягує (виражений ліфтинговий ефект) і відновлює пружність і еластичність шкіри. Стимулює вироблення колагену і еластину. Поліпшується текстура, тонус і еластичність шкіри.Надає дренувальна дію на лімфатичну систему. Стимуляція венозної та лімфатичної системи зменшує набряклість тканин. Живить і тонізує. Посилення відлущування верхніх шарів епідермісу сприяє оновленню та відновлення природного блиску шкіри.Розсмоктує рубцеві тканини і будеш стригти.


Для м'язової тканини:
Енергійно масажує (ефективний після фізичних навантажень).Сприяє зняттю втоми і болю.Знімає м'язові спазми.Стимулює кровообіг і лимфоток.Тонізує м'язи.


Вплив на організм вцілому:
Виводить токсини і знімає набряки.Прискорює розсмоктування гематом.Стимулює імунну систему і полегшує роботу серцево-судинної системи.


Обмежень по даному виду масажу небагато і вони дуже специфічні:
- вагітність;
- менструація;
- гострі запальні захворювання;
- варикозне розширення вен ніг;
- виражений больовий синдром;
- гострі дерматити;онкологічні захворювання;
- заразні шкірні захворювання;
- індивідуальна непереносимість.